Piątek 29.03.2024

Nauczanie eksperymentalne szansą na rozwój kompetencji uczniów głogowskich szkół podstawowych

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE  (4.5.2016 L 119/38 Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej PL)

informuję, że zgodnie z Art. 13:

1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych oraz danych osobowych Pana/Pani dziecka jest
      Szkoła Podstawowa nr 13 im. Orląt Lwowskich w Głogowie
      ul. Akacjowa 10 Tel. 768358235, sp13@glogow.um.gov.pl

2. Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych:

Jędrzej Bajer tel. 533 80 70 40
              lub iod@odoplus.pl

1. Dane osobowe Pana/Pani oraz dane osobowe Pana/Pani dziecka będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit.,c ogólnego rozporządzenia j/w o ochronie danych w celu realizacji zadań statutowych i ustawowych wynikających w szczególności z prawa oświatowego

2. Pana/Pani dane osobowe oraz dane osobowe Pana/Pani dziecka przechowywane będą przez okres edukacji dziecka w naszej placówce oraz zgodnie z aktualnymi przepisami archiwalnymi.

3. Posiada Pan/Pani  prawo do: żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania oraz w uzasadnionych prawem przypadkach usunięcia danych osobowych

4. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego UODO (Urzędu Ochrony Danych Osobowych), gdy uzasadnione jest, że Pana/Pani dane oraz dane osobowe Pana/Pani dziecka przetwarzane są przez administratora niezgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

5. Podanie danych osobowych jest wymogiem ustawowym i jest obowiązkowe ze względu na przepisy prawa oświatowego j/w.

• UWAGA!!!

Zmiana adresu strony internetowej

Nowy adres strony: https://sp13.glogow.pl

• 1.Stawka żywieniowa w naszym w przedszkolu wynosi - 7,00

2.Stawka za godziny ponadprogramowe wynosi - 1,00 zł za 1 godzinę .

*godziny od 8.00 do 13 .00 są godzinami programowymi- bezpłatnymi,

natomiast pozostałe godziny są godzinami ponadprogramowymi- płatnymi

3. Wszystkie płatności proszę dokonywać tylko i wyłącznie przelewem

• opłaty proszę dokonywać na rachunek Szkoły Podstawowej Nr 13

im. Orląt Lwowskich w Głogowie

67-200 Głogów ul. Akacjowa 10

• Oddział Przedszkolny przy SP13 zaprasza dzieci 1 września 2021 roku.

Pracujemy w godzinach 6.00 - 16.30.

Dzieci przychodzą do przedszkola między godziną 6.00 - 8.15.

Rozchodzenie się dzieci odbywa się w godzinach 13.45 - 16.30.

W pierwszych dniach pobytu dzieci w przedszkolu jest możliwość szybszego odebrania dziecka.

Co będzie potrzebne na początek?

1. Papcie.

2. Rzeczy na przebranie (bluzka, spodnie lub getry, skarpetki, bielizna) umieszczone w podpisanym worku.

3. Dobry humor :)

• Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022
        odbędzie się dnia 01. 09. 2021 r. (środa).

Klasy I - IV - sala gimnastyczna - godzina 8.00.

Klasy V - VIII - sala gimnastyczna - godzina 8.45.

Do budynku szkoły wchodzą dzieci (w maseczkach) bez opiekunów.

Po zakończeniu apelu uczniowie wraz z wychowawcą przechodzą do sal lekcyjnych.

• Świetny wynik w turnieju drużynowym, razem z partnerką z Siewierza Hanną Szymańską, osiągnęła Julia Bednarczyk z klasy 5a. Dziewczynki wygrały wszystkie pojedynki ze swoimi przeciwniczkami i zajęły zasłużone 1 miejsce w kategorii żaczek. W kluczowych meczach pokonały faworyzowane zawodniczki klubów z Zielonej Góry, Torunia i Strzelina..Ten niespodziewany chociaż jak najbardziej zasłużony sukces to efekt pracy Julii na treningach w ciągu roku szkolnego i wakacji. Gratulujemy.. Miejmy nadzieję, że będzie dobrym przykladem dla innych młodych adeptów tenisa stołowego z naszej szkoły. Julia została nagrodzona pamiątkowym dyplomem, medalem i nagrodą rzeczową w postaci wysokiej jakości plecaka firmy Tibhar.

• Od 26 d0 29 sierpnia 2021 r. w Drzonkowie koło Zielonej Góry rozgrywano X Międzynarodowy Mini Drzonków Cup 2021. W tym prestiżowym turnieju tenisa stołowego wzięli udział uczniowie z naszego Koła Tenisa Stolowego. Była to dla nich okazja do podniesienia swoich umiejętności a takze możliwość rozegrania meczów z czołówką polskich zawodników w poszczególnych kategoriach wiekowych oraz sprawdzenia się w pojedynkach z tenisistami z Ukrainy, Litwy, Estonii, Niemiec a nawet Iranu. W zawodach startowało okolo 200 zawodnków i zawodniczek. Rozgrywano turniej drużynowy i indywidualny. Gry rozpoczynały się o 9.00 a kończyly około godziny 19.00 z przerwą na obiad. W turnieju zagrali.Szymon Mularczyk, Aleksander Sznajder, Jakub Pienieżny, Wojciech Jacak ( absolwent ) oraz Julia Bednarczyk. W spotkaniach z ich udziałem nie zabrakło walki, dramaturgii jak i zmienności nastrojów i wyników ale nikomu nie można odmówić ambicji. Dlatego serdecznie im wszystkim dziękuję i gratuluję postawy przy stole. Wielką niespodziankę sprawiła nam Julia o czym można przeczytać w kolejnej informacji.

• Wszystkim Uczniom i Rodzicom życzymy wspaniałych, pogodnych, roześmianych, a przede wszystkim bezpiecznych wakacji.
        Niech ten czas będzie wypełniony niezapomnianymi chwilami i przeżyciami.

Do zobaczenia we wrześniu!!!

Dyrektor, Grono Pedagogiczne oraz Pracownicy SP 13

• Zdjęcia: Karina Nadała