Nadanie imienia i sztandaru Sztandar szkoły Ceremoniał szkolny Tablica pamiątkowa Dzień Patrona 2011 r. Dzień Patrona 2013 r. Dzień Patrona 2015 Wykład multimedialny Tomasza Kuby Kozłowskiwgo 11 Legnickie Dni Kultury Kresowej 12 Legnickie Dni Kultury Kresowej Uczniowie i przedszkolaki we Wrocławiu w obchodach 80 rocznicy powstania Znaku Rodła Orlęta Głogowskie podsumowują akcję "Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia" 85 rocznica powstania Związku Sybiraków Tymowa - I rocznica nadania szkole imienia "Orląt Lwowskich" "Powrót do Kresów" - Międzyszkolny konkurs w Tymowej Wycieczka do Lwowa 2019 KONKURS III Głogowski Bieg Orląt Lwowskich im. Antosia Petrykiewicza- bieg wirtualny po wiedzę

Patron Szkoły

Tymowa - I rocznica nadania szkole imienia "Orląt Lwowskich"

W dniu 22 listopada 2013 r. poczet sztandarowy naszej szkoły wziął udział w uroczystościach w Szkole Podstawowej w Tymowej z okazji I rocznicy nadania szkole imienia Orląt Lwowskich. Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą w intencji społeczności szkolnej oraz wszystkich obrońców Lwowa. Po mszy świętej nastąpiło uroczyste odsłonięcie i poświęcenie tablicy upamiętniającej nadanie imienia Orląt Lwowskich szkole w Tymowej. Po poświęceniu tablicy społeczność uczniowska oraz wszyscy zaproszeni gości przeszli do szkoły, gdzie odbyła się część artystyczna w wykonaniu uczniów z Tymowej. Dzieci w swoich występach przypomnieli wszystkim jak bogata jest historia Kresów Wschodnich i jak ważna jest ona dla narodu polskiego.

Opiekunowie wyjazdu: Beata Pawłowska – Hara, Karina Nadała.
Skład pocztu sztandarowego: Bartosz Żywina, Jan Mochol, Maciej Wachowiak.